Шкільні події

Діяльність батьківського комітету.

 

В школі плідно діє загальношкільний батьківський комітет.  Його робота кожного навчального року визначається тристороннім планом роботи адміністрації школи, ШАНСу та батьківським комітетом.

Проводяться  рейди щодо виявлення в мікрорайоні школи місць розповсюдження наркотичних речовин. Надаються індивідуальні консультації для батьків родин, що тимчасово опинилися в кризовому стані, та батьків дітей, які потребують посиленої педагогічної уваги та психологічні консультації для батьків, діти яких мають відхилення у поведінці, консультації практичного психолога школи, профілактичні роботи серед учнів та батьків у формі індивідуальних консультацій, тренінгових занять тощо

Щорічно проходять  загальношкільні  батьківські збори (вересень, грудень, березень, травень), на яких розглядаються питання щодо поточного життя школи, забезпечення потреб учнівського колективу, вирішення питань господарської діяльності:

Окрім загальношкільних зборів у вересні, грудні, березні та травні проходять класні батьківські збори.

Протягом навчального року батьківська громадськість активно залучається до виховної роботи. Основний акцент у  роботі  поставлено на гармонізацію родинного та шкільного виховання. Перед педагогічним колективом та батьківською громадськістю першочерговими стали такі завдання:

• допомога батькам в оволодінні системою вмінь, необхідних для організації діяльності дитини вдома;

• упровадження форм роботи із сім’єю, які сприятимуть гуманізації взаємовідносин «вчителі - батьки - учні»;

• підвищення ефективності роботи батьківського комітету школи та класів;

• залучення батьків до загального виховного процесу, позакласної роботи з класними колективами;

• здійснення індивідуальної роботи з родинами. 

 
Діяльність Ради школи.

Рада школи діє відповідно до Положення про Раду спеціалізованої школи №40 з поглибленим вивченням німецької мови.У своїй діяльності Рада школи бере участь у обговоренні таких питань, як затвердження режиму роботи школи, узгодження річного плану роботи школи, обговорення кандидатів-претендентів на нагородження золотою медаллю «За особливі успіхи у навчанні,  обговорення заходів безпеки учнів,  погодження результатів атестації педагогічних працівників.

Також під час засідань Ради школи  провадяться обговорення представниками Ради школи,  батьківської громадськості та адміністрації школи виконання планів роботи кожного навчального року та  питань  щодо проведення ремонтних робіт у школі: заміна системи електропостачання, поступовий капітальний ремонт  основної будівлі, поточні ремонтні роботи.

 

 Діяльність Піклувальної ради.

 

У березні 2012 в школі було створено  Піклувальну раду відповідно до Положення про піклувальну раду спеціалізованої школи №40 з поглибленим вивчення німецької мови. Головою Піклувальної ради було обрано Трусову І.В. – начальника  відділу культури та охорони культурної спадщини Святошинської районної в місті Києві державної адміністрації.

За час своєї діяльності Піклувальна рада школи вирішувала наступні питання:

  • Урочисте нагородження цінними призами батьківських та учнівських колективів за сумлінну працю по впорядковуванню та оздобленню навчальних комітетів;
  • Стимулювання педагогічних працівників, учні яких посіли призові місця у районних та міських олімпіадах та МАНі;
  • Надання допомоги у проведенні щорічного загальношкільного конкурсу обдарованих учнів «Зірки твої, сорокова!» та свята обдарованих учнів «Шкільний олімп»;
  • Обговорення необхідних обсягів та напрямків ремонтних робіт.

Facebook

Twitter

Google Plus

YouTube

ЗНО та ДПА