Шкільні події

13 травня 2017 року ми мали можливість відвідати дендрологічний парк Олександрія.  Парк є своєрідною галереєю живих картин минулого, які збереглися й до сьогодні. Парк був названий в честь племінниці князя Григорія Потьомкіна, який був подарунком від чоловіка – коронного гетьмана Польщі Ксаверія Браницького. Саме Олександра, слідкуючи стопам моди створила парк під відкритим небом. Найбільшою несподіванкою для нас було тюльпанове дерево, що чарує розкішною красою квітучих жовтих бутонів та оригінальністю розлогих листків у формі ліри, за що й отримало свою наукову назву - Ліріодендрон.

Талант садівничого здатен створювати з насаджень справжні пейзажні полотна, що не поступаються красою художнім, але, на відміну від робіт художника, пейзажі садівника живі і здатні змінюватись в ритмі руху неспішної прогулянки.

 

Потім ми мали можливість відвідати Буки -  типове українське село у Сквирському районі Київщини, не бідне  і не багате. Розкинулося  вздовж  невеликої  ріки  Роставиці. З її крутого правого берега  відкривається  панорама, що викликає асоціації  з кінофільмами про ситне життя фермерів на Заході.

Парк складається з двох частин: храмового комплексу з фонтаном і самого ландшафтного парку. Під час екскурсії ви зможете дізнатися багато цікавої інформації, побачити Поляну казок з дуже красивими казковими фігурами та міні-зоопарк, де живуть лев, ведмеді, олені, вовченята, страус та інші тварини.

 

Facebook

Twitter

Google Plus

YouTube