Шкільні події

 

«Кока-Кола Беверіджиз Україна» виробляє і реалізує низку безалкогольних газованих напоїв, у тому числі чотири найпопулярніші у всьому світі бренди: Coca-Cola, Coca-Cola Light, Fanta і Sprite.

 

Різноманіття асортименту продукції підприємства доповнюють також:

  • соки і нектари;
  • чисті питні води;
  • напої безалкогольні негазовані;
  • енергетичні напої.

Своїм головним завданням підприємство бачить у наданні споживачам широкого вибору напоїв, які відповідають найвищим стандартам якості.

 

Під час екскурсії на завод ми побачили виробництво найпопулярнішого та найулюбленішого напою "Кока-Кола". Завод «Кока-Кола Беверіджиз Україна» здійснює повний цикл виробництва напоїв, починаючи з підготовки води, виробництва сиропу і закінчуючи розливом готових напоїв у пластикові  пляшки, виготовлені тут же.

найбільшим здивуванням дляя нас було це те, що з авод видобуває воду зі свердловин Сеноманського (220 м) та Юрського (390 м) горизонтів, що забезпечує відсутність забруднень антропогенного походження. На поверхні свердловини закриті окремими невеликими цегляними спорудами. Вони і є головним елементом заводу, тож ретельно охороняються, перебувають під постійним відеоспостереженням та огороджені спеціальним парканом.

Facebook

Twitter

Google Plus

YouTube