Шкільні події

З метою активізації учнівського самоврядування школи, дотримання наступності шкільних поколінь та згідно з річним планом роботи школи 07 березня 2017 року в школі було проведено святковий концерт присвячений  відзначенню Міжнародного жіночого дня, за підготовку і проведення якого, в рамках проекту «Креативне дозвілля», відповідав 8-А клас (класний керівник Співакова Н.В.).

Захід був проведений у формі  концертної програми, в якій взяли участь учні 4-А, 8-А, 8-Б, 8-В, 10-Б, 11А, 11-Б класів та Дитячий вокальний ансамбль (керівник Фастівець О.Ю.).

Пародія"Потап і Настя"

 

В концертній програмі переважали пісенні номери,

Пiсня про маму - Владислава Андрущенко. 

але невід’ємною частиною святкового концерту були жартівливі танцювальні номери та мініатюри

«Інститут жінкознавства» (8-В),

«Вечір 8 березня» (8-А),

«Маша та Ведмідь» (10-11).

Відповідальні на „відмінно” справилися зі своїм завданням.  Свято було проведено на високому організаційному та художньо-естетичному рівні, були раціонально використані сучасні інформаційні технології (відеоряд, презентації, уривки з фільмів). В ході заходу директор школи нагородив педагогічних працівників подяками та грамотами з нагоди Міжнародного жіночого дня та за сумлінну працю, високий професійний рівень.

Слід відмітити оформлення актової зали паперовими квітами та деревами, виготовленими ученицею 8-А класу Терещенко Н. та її мамою.

Таким чином, свято справило неповторне враження на учнів та вчителів та стало прикладом відповідального підходу до організації і проведення позакласного виховного заходу.

Facebook

Twitter

Google Plus

YouTube

ЗНО та ДПА