Шкільні події

ШАНОВНІ  БАТЬКИ  МАЙБУТНІХ  ПЕРШОКЛАСНИКІВ! 

 

Адміністрація школи повідомляє, що розпочалась діяльність щодо прийому до школи майбутніх першокласників.

Адміністрацією школи було надіслано листи батькам дітей 6-ти річного віку, що зареєстровані на території обліку школи. 

Для того, щоб врахувати інтереси мешканців території обліку школи, на спільному засіданні Педагогічної ради та Ради школи 16 січня 2016 (див. Правила конкурсного приймання учнів до спеціалізованої школи № 40 ) року було вирішено надати право першочергового проходження конкурсного випробування батькам, діти яких зареєстровані на території обліку школи


 Батькам дітей 6-ти річного віку, які зареєстровані на території обліку школи!

  1. Конкурсне випробування для ваших дітей буде проводитись з 27 по 31 березня 2017 року.
  2. Для того, щоб зареєструватись для проходження конкурсного випробування, вам необхідно  з 01 по 28 лютого 2017 року з  9:00 до 18:00 у робочі дні  особисто, із листом-запрошенням,  звернутись до канцелярії школи, де вам буде призначено точну дату та час конкурсного випробування.

УВАГА! Якщо протягом лютого ви не зареєструєтеся для участі у конкурсному випробуванні, ваша дитина втрачає шанс пройти конкурсне випробування за територією обліку школи.

N.B.  Якщо ваша дитина зареєстрована на території обліку школи, а лист-запрошення вам не надійшов, для запису на співбесіду ви повинні мати при собі дійсну довідку ф.№3, що підтверджує реєстрацію дитини на території обліку школи. 


 Батькам дітей 6-ти річного віку, які не є зареєстровані  на території обліку школи!

  1. Ваша дитина має право на проходження конкурсного випробування незалежно від місця проживання.
  2. Якщо у вас є бажання навчати дитину у школі №40,  вам необхідно у термін з з 01 по 24 березня 2017 року зареєструвати дитину особисто, у шкільній канцелярії з 9:00 до 18:00 у робочі дні, для проходження конкурсного випробування. Дату і час конкурсного випробування, яке буде проводитись протягом квітня, буде призначено додатково.

P.S.

  1. Реєстрація дитини, а також супровід її на конкурсне випробування, здійснюється особисто батьками  дитини, або особами, що їх замінюють у передбачених законом випадках.
  2. Реєстрація для проходження конкурсного випробування за телефоном здійснюватися не буде.
  3. Документи, необхідні для проходження конкурсного випробування:

а)   Свідоцтво про народження дитини - оригінал та його копію.
б)   Медичну картку дитини.
в)   Паспорт того з батьків, хто супроводжує дитину, обо особи, що замінює батьків на законних підставах - оригінал. 

 


Примітка 1

Всі відповіді на питання щодо змісту конкурсного випробування, умов її проведення тощо ви зможете отримати, відвідавши консультаційні пункти.

Примітка 2

У випадку, якщо дитина не зможе бути присутньою на конкурсному випробуванні у час, встановлений згідно реєстрації з поважної причини, просимо попередити про це заздалегідь за телефоном 424-74-31.

Примітка 3

Адміністрація школи нагадує, що, у відповідності з чинним законодавством України, дитина може бути допущена до конкурсного випробування  лише один раз.

Примітка 4

Територія обліку школи

З повагою - директор школи Олександр Полторацький

 

Facebook

Twitter

Google Plus

YouTube