Шкільні події

Продовженням спортивних розваг стали традиційні  футзалівські баталії за перехідний кубок серед хлопців 4-х класів. Минулий рік кубок зберігала команда-переможець минулорічного турніру хлопці 4-В класу.

5 грудня відбулися другий кубковий турнір за право володіти цим кубком наступний рік. Відповідно до жеребкування у першій грі зустрілися команди 4-А та 4-Б класу. Гра, як і передбачалася, носила безкомпромісний характер. Першими відкрили рахунок команда 4-А класу. У другому таймі гравці 4-Б перебудував гру зуміли швидко забити два м`ячі та вийти вперед. Але хлопці 4-А класу зуміли під закінчення гри забити другий гол та звести гру із нічийним рахунком 2:2.

У другій грі зустрілися команди 4-А та 4-В класів. Взявши з перших секунд ініциативу у свої руки  команда 4-В класу та забивши п`ять м`ячів у першому таймі фактично вирішила долю гри. Забивши ще один гол у другому таймі перемогла із рахунком 6:0.

В останній грі кубкового змагання зустрілися команди 4-Б та 4-А класів. В цій грі вирішувалося остаточний розподіл призових місць та володаря кубка. Перший тайм закінчився з рахунком 1:0 на користь 4-В класу. Доля матчу та кубка була перенесена на другий тайм, де хлопці 4-В класу остаточно довели свою перевагу забивши три сухі м`ячі у ворота суперника, як і минулого року залишили кубок у своїй команді. Друге місце тільки за кращою різницею забитих та пропущених м`ячів посіла команда 4-Б класу, третє місце команда 4-А класу.

Кращим гравцем кубкового турніру визнано гравця 4-В класу Мелешкова Тимура.

Бажаємо нашим футболістам гарного здоров`я у Новому році та нових великих спортивних досягнень!!!