Шкільні події

Пятница, 26 Май 2017 11:03

Свято Останнього дзвоника у сороковій

Автор 
Оцените материал
(0 голосов)

Сьогодні, 26 травня 2017 року, у трохи незвичній атмосфері, у нашій зірковій сороковій відбулась святкова лінійка, присвячена святу Останнього дзвоника.

 

На останню в їхньому житті шкільну лінійку виходять випускники сорокової школи 2017 року – 11-А клас з класним керівником Прокоф’євою Іриною Ігорівною та першою вчителькою Марченко Ларисою Вікторівною

і 11-Б клас з класним керівником Самойленко Галиною Михайлівною і першою вчителькою Бикановою Наталію Олександрівною.

 

Традиційно урочисту лінійку розпочато з виконання Державного гімну України.

 

Директор школи Олександр Едуардович Полторацький оголосив лінійку відкритою, представив почесних гостей школи та запросив їх до вітального слова.

.

Депутат Київської міської ради Денис Денисович Москаль у вітальній промові підкреслив, що хоча знання й набуваються в школі, але без кропіткої  щоденної праці неможливо здобути успіх на цьому путі,

 

й побажав успіхів у подальшому навчанні всім школи та щасливої долі випускникам.

 

Вітання  очільника нашого району Володимира Каретка школярам переказала начальник управління культури, туризму та охорони культурної спадщини Святошинської районної в місті Києві державної адміністрації Ірина Вікторівна Трусова.

Також Ірина Вікторівна висловила надію, що випускники зіркової сорокової у дорослому житті здобудуть зіркових успіхів.

 

Від імені начальника управління освіти Святошинської районної в місті Києві державної адміністрації Юрія Олександровича Дубовецького привітала школярів  методист науково-методичного центру управління освіти, молоді та спорту Святошинської районної в місті Києві державної адміністрації Марія Іванівна Тромса.

 

Директор школи Олександр Полторацький, підводячи підсумки 2016-2017 навчального року у своїй промові зазначив, що за підсумками 2016-2017 навчального року учні нашої школи показали напрочуд високі результати у навчанні.  Випускниця школи, учениця 11-Б класу Уляна Журахівська за відмінні успіхи у навчанні нагороджена золотою медаллю. Більше 60 учнів школи здобули перемоги у олімпіадах з базових дисциплін та у науково-дослідної роботи МАН районного та міського рівня. 

Найбільш яскравих «зірочок» нашої Зіркової сорокової було відзначено Похвальними листами, Подяками, Грамотами та Дипломами.

 

Продовжила свято щорічна церемонія визначення най-най-най- зірковішого класу. Цього року ним визнано 10-Б клас, представникам якого вручено перехідний приз – статуетку "Найкращий клас року".

Також цього року, за ініціативи багаторічного лідера школи, президента ШАНСу 2014-2016 років, Ганни Данильчук, вперше було обрано Лідера року серед учнів школи. За активну участь в житті школи, активне та творче представлення школи у районних та міських заходах, ним обрано учня 6-Б (майбутній 7-Б) класу Ганжу Миколу.

  

Наймолодші школярі виступили з  жартівливими віршованими вітаннями випускникам школи,  побажавши здійснення бажань та реалізації мрій у дорослому житті.

 З теплими словами подяки педагогічному колективу школи та напутнім словом до випускників звернувся Колодько Євген Олексійович  батько  учня 11-Б класу Артема Колодько.

І наостанок вальс….

найромантичніший, найзворушливіший київський звичай – вальс під каштанами, 

вальс випускників - що вже став доброю багаторічною традицією,  танок-символ прощання з дитинством та перший дорослий бал наших випускників.

Випускники запрошують директора школи

 

та класного керівника 11-Б класу до вальсу.

 

 На завершення 11-Б клас завмер, демонструючи манекен челлендж – флешмоб, присвячений миру у всьому світі.

 

І ось для випускників лунає останній у їхньому житті шкільний дзвоник.

 

Одиннадцятикласники  випускають у небо повітряні кульки – як школа випускає їх у доросле життя…..

 

І традиційно - Гімн школи у виконанні випускників завершував Свято.  

 

Більше фото тут

Прочитано 836 раз Последнее изменение Пятница, 26 Май 2017 15:55
Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Facebook

Twitter

Google Plus

YouTube