Шкільні події

Вторник, 06 Июнь 2017 00:00

Мовний табір

Автор 
Оцените материал
(0 голосов)

З метою зацікавлення та залучення учнів до процесу опанування іноземних мов, сприяння розвитку навичок та вмінь, використання мовних форм для реальних комунікативних цілей та проведення оздоровлення та відпочинку дітей в школі з 29.05 по 16.06.2017 з 10.00 до 12.00 в спеціалізованій школі №40 працює літній мовний табір.

 

Робота з організації мовного табору розпочалась заздалегідь. Класні керівники 3-х – 8-х та 10-х класів провели роз’яснювальну роботу з учнями та зібрали заяви батьків. В результаті 195 учнів школи виявили бажання відвідувати мовний табір. Слід додати, що 7 учнів 10-х класів з 27.05 по 04.06.2017 готувались до складання іспиту на Німецький мовний диплом в Sprachcamp «Едельвейс» на Закарпатті. Витрати на проживання та харчування в таборі повністю взяло на себе Центральне управління з питань освіти за кордоном ФРН, заняття проводились носіями мови.

В школі  робота з дітьми проводиться по паралелях.

Згідно методичних рекомендацій щодо організації роботи літніх мовних таборів адміністрацією школи складено штатний розпис та призначено вчителів німецької мови керівниками груп.

Вчителі Кудіна А.В. та Ященко А.А. працюють з учнями 3-х класів, вчитель Прокоф’єва І.І. – з учнями 4-х класів, вчителі Труш М.М. та Шевченко Л.О. – з учнями 5-х класів, вчителі Чорна В.В. та Шмирко Г.Ю. – з учнями 6-х класів, вчителі Ткаченко С.М. та Григор’єва І.В. – з учнями 7-х класів, вчителі Миронченко М.М. та Співакова Н.В. – з учнями 8-х класів, вчитель Дідус Т.І. – з учнями 10-х класів. До роботи в мовному таборі залучені також вчителі англійської мови Кулик Г.В., Карімова Н.В. та Милая В.О. На час роботи мовного табору за групами було закріплено відповідні кабінети.

Шкільним методичним об’єднанням вчителів іноземних мов було проведено організаційну роботу, спрямовану на підготовку цікавих мовних заходів.

Крім того, вчителі німецької мови користуються матеріалами та методичними рекомендаціями щодо формату, змісту та практичного наповнення мовного табору від Гете-Інституту.

Вчителі німецької та англійської мов проводять з учнями комунікативні та рольові ігри, використовують на заняттях актуальний та змістовний матеріал.

Вчителі намагаються показати дітям інший, що відрізняється від шкільного, стиль викладання, де зосереджується увага на практичній частині та знаннях, які можна застосовувати в реальних життєвих ситуаціях.

На заняттях діти співають пісень, рухаються, дивляться кінофільми, розучують скоромовки і вірші.

 

Цікавими є для дітей лексичні вправи – змагання на більшу кількість слів до заданої теми, ігри з м’ячем, вправи «Жива граматика».

Проводяться також ігри – пантоміми, командні ігри, кросворди-розмальовки, міні-диктанти. Учні 7-х – 8-х класів працюють над проектами, використовуючи можливості кабінету інформатики та доступ до мережі Інтернет.

Учні готують інтерактивні презентації на різноманітні теми.

Можна зробити висновок, що в спеціалізованій школі №40 літній мовний табір працює на належному рівні.

 

Прочитано 724 раз Последнее изменение Суббота, 10 Июнь 2017 09:28
Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Facebook

Twitter

Google Plus

YouTube