Шкільні події

Суббота, 10 Июнь 2017 09:14

Учні 10-х класів відвідали Sprachcamp

Автор 
Оцените материал
(0 голосов)

Семеро учнів 10-А та 10-Б класів нашої школи  у супроводі вчителя німецької мови Дідус Тетяни Іванівни з 27.05 – 04.06.2017 року відвідали мовний табір «Едельвейс» на Закарпатті. Старшокласники, які мають наміри в наступному році здавати іспит з німецької мови DSD-II, пройшли курс підготовки та отримали купу позитивних емоцій.

 Школярі мали змогу спілкуватися з носіями мови та удосконалювати свої знання, адже щоденно проводилося по три уроки, на яких учні детально розглядали кожну частину іспита.

На території табору були різні цікаві місця, де DSD-кандидати могли пограти в спортивні ігри та побавитися з друзями на гойдалках.

До речі, розпорядок дня був достатньо насиченим. Кожного ранку учні збиралися в дружньому колі та співали німецькі пісні, бажали один одному гарного дня та йшли на сніданок.

Потім проходили уроки. Було достатньо тяжко звикнути, адже урок тривав 75 хвилин. Після сумлінної праці десятикласники обідали та мали вільний час. Хтось виконував домашнє завдання, а хтось щодня знаходив нових друзів, грав в баскетбол, волейбол, футбол.  Достатньо новим та цікавим для учнів було відвідувати AG – можна сказати, міні-гуртки (спорт, театр, креативне письмо, хор та дебати). Кожний обрав щось своє до душі. А вже під вечір всі дивилися фільми німецькою мовою, ділилися враженнями від проведеного в таборі дня.

Можна підкреслити, що одним з найбільш цікавих днів була екскурсія в гори. Неймовірної краси карпатські краєвиди радували око…

Тому під кінець хочеться сказати, що учні яскраво провели час та знайшли нових друзів з усіх куточків України, а головне – покращили свої знання німецької мови.

Прочитано 544 раз Последнее изменение Понедельник, 19 Июнь 2017 14:30
Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Facebook

Twitter

Google Plus

YouTube