Шкільні події

Понедельник, 26 Июнь 2017 00:00

Вітаємо Уляну Журахівську з Золотою медаллю "За високі досягнення у навчанні"!

Автор 
Оцените материал
(0 голосов)

     

                                                      Люба Уляно!

                   Від імені всього педагогічного колективу 40-ї школи щиро і сердечно вітаю тебе з отриманням найвищої шкільної відзнаки – Золотої медалі за високі успіхи у навчанні!

 

 

 

 

                               Люба Уляно!

                   Від імені всього педагогічного колективу 40-ї школи щиро і сердечно вітаю тебе з отриманням найвищої шкільної відзнаки – Золотої медалі за високі успіхи у навчанні!

Вже завтра перед тобою відкриються тисячі доріг, але ти обереш свій особистий життєвий шлях. Прямуй по ньому твердо, впевнено, пам’ятаючи, що ти є випускницєю зіркової Улыбаюсьшколи, адже вона з честю виконала свою високу місію – долучила тебе до джерел культури і духовності, збагатила скарбами рідної мови та гуманістичними цінностями, вказала на високі горизонти національної свідомості та громадянського сумління, прищепила пагони історичної пам’яті та гордості за велич нашої країни.
Згадуй завжди  словом вдячності своїх наставників – учителів нашої школи, які віддали тобі частинку свого серця, вивели на широкий життєвий шлях. Нехай твої успіхи у майбутньому стануть, нам учителям, винагородою за благородний труд і терпіння.


                Уляно! Вирушаючи у далеку й незвідану дорогу візьми з собою благословення батьків і вчителів – вічні, як рідна земля, напутні слова, які додадуть тобі віри у завтрашній день, надії на власні сили, цілеспрямованості та сміливості у досягненні високих ідеалів і омріяних цілей твого щасливого майбутнього життя!  

З повагою, - директор школи, - Полторацький!

Прочитано 830 раз Последнее изменение Суббота, 01 Июль 2017 14:48
Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Facebook

Twitter

Google Plus

YouTube