Шкільні події

Вторник, 20 Июнь 2017 10:35

Вручення Німецьких мовних дипломів рівня В2/С1

Автор 
Оцените материал
(0 голосов)
  19-го червня в Посольстві Німеччини відбулося урочисте вручення Німецьких мовних дипломів одинадцятикласникам міста Києва.

Серед дипломантів міста Києва були і 17 учнів нашої школи.

З вітальним словом до учнів звернулись заступник Посла Німеччини Вольфганг Біндзайль та радник німецької мови Центральної служби з питань освіти за кордоном Крістоф Йєгглє.  Вони нагадали, що DSD-школи існують в 70 країнах світу і 25 з них є в Україні.

Вивчення німецької мови та отримання Німецьких мовних дипломів рівня B2-C1 дає нашим випускникам можливість навчатись в Німеччині.

 

 
 Пан Йєгглє подякував зокрема вчителям німецької мови, адміністраціям шкіл та співробітникам Центральної служби за сумлінну працю та побажав випускникам щастя, успіхів та не втрачати контактів з Німеччиною.
 
Слово для вітання від директорів DSD-школи було надано директору школи № 14 Ользі Лозенко. Пані директор відзначила, що нарешті пригода під назвою «Німецький мовний диплом» закінчена, учні досягли своїх цілей. Пані Лозенко подякувала також від всього серця викладачам німецької мови – носіям мови та українським вчителям. 
Зі словами вдячності вчителям та батькам виступили учні школи № 167 Катерина Вітвіцька та Олексій Трофімов.
Приємним моментом свята були музичні номери. Від нашої школи пролунала пісня «Der Mensch» у виконанні неперевершеного Гліба Іпатова.
Потім розпочалась церемонія нагородження. Німецькі мовні дипломи вручали керівник відділу культури Посольства ФРН Крістіан Хаттендорф та радник німецької мови Центральної служби Крістоф Йєгглє.
 
 
Традиційно церемонію завершила фотосесія. Щасливі учні тримали в руках омріяні дипломи,  які є результатом наполегливої та сумлінної праці самих учнів, показником високого професіоналізму вчителів та проявом підтримки батьків.
Вітаємо!
Прочитано 387 раз Последнее изменение Вторник, 05 Сентябрь 2017 13:33
Другие материалы в этой категории: « Мовний табір Workshop «Німецькі народні пісні» »
Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Facebook

Twitter

Google Plus

YouTube