Шкільні події

Понедельник, 18 Сентябрь 2017 00:00

Участь учнів та вчителів школи в заході «Німецький сад» Посольства Німеччини.

Автор 
Оцените материал
(0 голосов)

В суботу 16 вересня вчителі школи, учні  та волонтерка Аня Краус відвідали «Німецький сад» в Посольстві Німеччини. «Німецький сад» – це свого роду день відкритих дверей Посольства, в рамках якого німецькі організації презентують свою діяльність перед киянами та гостями столиці. Цей захід проходить вже вчетверте. Цього року – в рамках Німецько-українського року мов.

 

 

        В програмі були представлені інформаційні стенди Посольства Німеччини та представників німецьких організацій в Україні: Гете-Інституту та німецьких політичних фондів. Центральна служба з питань освіти за кордоном також висвітлювала свою діяльність. Від нашої школи був стенд та рекламні буклети. Було дуже приємно, коли гості підходили та цікавились навчанням у школі.

Чудова тепла вереснева погода сприяла піднесеному настрою відвідувачів. Спеціалізовані школи з поглибленим вивченням німецької мови №№ 40, 149, 167 та Німецька школа в м. Києві запропонували присутнім цікаву концертну програму з виступами, танцями, театральними виставами.

Із зацікавленістю та задоволенням глядачі подивились німецькі народні танці у виконанні ансамблю «Deutsche Quelle» під керівництвом С.В.Цех. Учні 8‑А класу нашої школи представили сценку «Grüffelo», а учениця 10-Б класу Маша Соколова подарувала гостям свята чудові німецькі пісні. За гарний виступ учні отримали від координатора з німецької мови пана Йєгглє невеличкі подарунки. Вчителі німецької мови скористались гарною нагодою поспілкуватись з носіями мови та взяти матеріали для роботи на уроках.

Організатори «Німецького саду» потурбувались і про гастрономічні задоволення: продавались німецькі страви та напої. Так що можна зробити висновок, що свято вдалося, і діти і доросли отримали купу позитивних емоцій та трошки вдосконалили свою німецьку мову.

Прочитано 341 раз Последнее изменение Среда, 20 Сентябрь 2017 16:47

Последнее от Миронченко М.М., заступник директора зі спеціалізації

Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Facebook

Twitter

Google Plus

YouTube