Шкільні події

Среда, 27 Сентябрь 2017 23:53

Шкільний майдан’s – 2017 - завершення Місячника фізичної культури і спорту

Автор 
Оцените материал
(3 голосов)

 
         Поставлено яскраву крапку Місячника фізичної культури і спорту, який проходив у спеціалізованій школі №40 протягом вересня - в
же другий рік поспіль Місячник закінчується величезним  загальношкільним спортивно-танцювальним шоу «шкільний майдан’s».

 

Як і в минулому році на майдан’sі відтанцювали всі без виключення класи. Слід відзначити активну допомогу у підготовці до заходу та навіть участь у виступах класів батьківської громадськостіСмеюсь.

 

Також приємно було бачити класних керівників деяких класів, що танцювали разом зі своїми учнями.

Цього року до участі у журі конкурсу було запрошено учасника телевізійного проекту "ТОП-модель по-українськи" Самвела Туманяна. Протягом 2-х днів школярі змагались у чотири етапи:

Конкурс проходив у чотири етапи - першого дня, 26 вересня, у актовій залі школи змагалися

 

учні 1-2-х класiв,

 

3-4-х класів,

Другого дня, скориставшись теплою погодою бабиного літа, Шкільний майдан’s вийшов на шкільне подвір'я - змагались 

 

учні 5-7-х та

 

8-11-х класів.

«Шкільний майдан’s», незважаючи на всього лиш дворічну історію (нагадування про минулорічний захід – тут), вже зарекомендував себе як напрочуд вдала ініціатива, що згуртовує школярів, робить більш дружними однокласників, сприяє соціалізації учнів і допомагає розвивати комунікативні зв’язки між учнями-новачками та сталими класними колективами  – завдяки спільній підготовці першачки та учні інших класів, що тільки приєднались до нашої шкільної родини, відразу відчувають себе своїми серед однокласників. 

Як завжди, результати конкурсу буде оголошено пізніше, для оцінювання запис номерів буде надано фахівцям з сучасної хореографії.

Стежте за оголошеннями.

 

Прочитано 666 раз Последнее изменение Четверг, 28 Сентябрь 2017 16:22
Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Facebook

Twitter

Google Plus

YouTube