Футбол: «Шкіряний м`яч»

Автор
Оцените материал
(0 голосов)

Традиційно новий шкільний спортивний сезон у 2017-18 навчальному році розпочали юні футболісти. У районному етапі Всеукраїнських змаганнях «Шкіряний м`яч» серед хлопців 2006 року народження нашу школу представляли: Тофік Алієв, Повшедний Федір, Конишев Олександр, Козутін Назар, Хоменко Богдан – 5-А клас, Литвиненко Іван, Гречанний Максим, Зуєв Роман, Опалько Володимир, Заєць Севастьян, Безпрозваний Олександр – 5-Б клас, Гамалій Богдан, Канцер Давид – 5-В клас та Рубан Антон - 6-Б клас.

На груповому етапі для потрапляння в ¼ фіналу наша команда зіграла з командами СШ № 203, гімназія № 154 та СШ № 96.  Здобувши перемогу над командою СШ № 203 (10:0), зігравши у нічию з гімназією № 154 (1:1) та здолавши СШ № 96 (5:0) і завдяки кращою різницею забитих та пропущених м`ячів пройшли до чвертьфіналу.

В ¼ фіналу ми зустрілися із командою СШ № 185. Гра була абсолютно рівною і один влучний удар міг вирішити долю до потрапляння до півфіналу. І цей єдиний влучний удар у самісіньку «дев`ятку» на початку другого тайму наніс Гречаний Максим та вивів нашу команду до півфіналу.

В ½ фіналу нам протистояла дуже потужна команда ЗНЗ № 50. На жаль ми не змогли проявити усі свої кращі якості та пропустивши два м`ячі у другому таймі не потрапили у так бажаний фінал. І відповідна до положення проведення змагань наші футболісти посіли другий рік поспіль третє місце у Святошинському районі.

Дякуємо усій команді за гарний спортивний результат та бажаємо наступного року бути найкращими у Святошинському районі!!!

Прочитано 442 раз Последнее изменение Среда, 08 Ноябрь 2017 10:34