Шкільні події

Миронченко М.М., заступник директора зі спеціалізації

Миронченко М.М., заступник директора зі спеціалізації

В суботу 16 вересня вчителі школи, учні  та волонтерка Аня Краус відвідали «Німецький сад» в Посольстві Німеччини. «Німецький сад» – це свого роду день відкритих дверей Посольства, в рамках якого німецькі організації презентують свою діяльність перед киянами та гостями столиці. Цей захід проходить вже вчетверте. Цього року – в рамках Німецько-українського року мов.

  19-го червня в Посольстві Німеччини відбулося урочисте вручення Німецьких мовних дипломів одинадцятикласникам міста Києва.

Серед дипломантів міста Києва були і 17 учнів нашої школи.

З вітальним словом до учнів звернулись заступник Посла Німеччини Вольфганг Біндзайль та радник німецької мови Центральної служби з питань освіти за кордоном Крістоф Йєгглє.  Вони нагадали, що DSD-школи існують в 70 країнах світу і 25 з них є в Україні.

Вивчення німецької мови та отримання Німецьких мовних дипломів рівня B2-C1 дає нашим випускникам можливість навчатись в Німеччині.

Семеро учнів 10-А та 10-Б класів нашої школи  у супроводі вчителя німецької мови Дідус Тетяни Іванівни з 27.05 – 04.06.2017 року відвідали мовний табір «Едельвейс» на Закарпатті. Старшокласники, які мають наміри в наступному році здавати іспит з німецької мови DSD-II, пройшли курс підготовки та отримали купу позитивних емоцій.

Вторник, 06 Июнь 2017 00:00

Мовний табір

З метою зацікавлення та залучення учнів до процесу опанування іноземних мов, сприяння розвитку навичок та вмінь, використання мовних форм для реальних комунікативних цілей та проведення оздоровлення та відпочинку дітей в школі з 29.05 по 16.06.2017 з 10.00 до 12.00 в спеціалізованій школі №40 працює літній мовний табір.

Facebook

Twitter

Google Plus

YouTube