Шкільні події

Школа

Школа

 

 На виконання річного плану роботи  школи на 2017-2018 навчальний рік, плану науково-методичної та інноваційної роботи школи, з метою реалізації проблеми, над якою працює школа в 2017-2018 навчальному році, та в умовах розвантаження та оновлення  навчальних  програм в межах впровадження концепції Нова українська школа, 11 січня 2018 у спеціалізованій школі №40 відбулося засідання Педагогічної ради №3 на тему «Модель випускника школи успіху (педрада-презентація)»

 

С Новым, 2018-м, годом поздравляю
И сегодня Вам желаю
Чтобы в нынешнем году 
Слезы были не в ходу, 
Чтоб знакомые ценили 
И домашние любили, 
Чаще премии вручали, 
Чтоб болезни не напали. 
В этом суть. А живы будем -
Остальное все добудем 
не по знакомству, не по блату, -
За спасибо, за зарплату. 
Не печальтесь, выше нос 
Чтоб всё, всё, всё сбылось!

               З повагою - директор школи, Олександр Полторацький

 

З 18 по 22 грудня 2017 року в школі були проведені Новорічні ранки та вечори. До зимових свят у школі пройшов конкурс на виготовлення найкращої новорічної листівки. В оформленні холу до Новорічно-Різдвяних свят брали участь учні 9-А та 9-Б класів.

 

На виконання річного плану роботи школи, плану науково-методичної та інноваційної роботи на 2017-2018 навчальний рік та з метою впровадження в освітній процес національної стратегії «Нова українська школа» у спеціалізованій школі №40 відбулося засідання Круглого столу на тему «Інноваційні технології виявлення, навчання та підтримки розвитку обдарованих дітей».

Одною з головних задач діяльності педагогічного колективу спеціалізованої школи №40 є розвиток компетентностей учнів.

У ході засідання Круглого столу було обговорено питання управління педагогічною діяльністю в освітньому середовищі як засіб розвитку творчої та обдарованої особистості.

 

Цього року відбувся ювілейний, десятий, загальношкільний конкурс обдарованої молоді “Зірки твої, сорокова!” . Метою конкурсу є виявлення талановитої, обдарованої і соціально активної учнівської молоді.

До участі у конкурсі було подано декілька сот заявок, з них призерами та лауреатами стали  236 учнів.

Вітаємо переможців Х загальношкільного конкурсу обдарованої молоді “Зірки твої, сорокова!” 2017!

Спеціальна комісія  підбила результати конкурсу, перелік переможців подано у зведеній таблиці нижче:

Страница 1 из 45

Facebook

Twitter

Google Plus

YouTube