Шкільні події

Четверг, 11 Январь 2018 17:19

«Модель випускника школи успіху (педрада-презентація)» Засідання Педагогічної ради №3 11 січня 2018 року

Автор 
Оцените материал
(0 голосов)

 

 

 

На виконання річного плану роботи  школи на 2017-2018 навчальний рік, плану науково-методичної та інноваційної роботи школи, з метою реалізації проблеми, над якою працює школа в 2017-2018 навчальному році, та в умовах розвантаження та оновлення  навчальних  програм в межах впровадження концепції Нова українська школа, 11 січня 2018 у спеціалізованій школі №40 відбулося засідання Педагогічної ради №3 на тему «Модель випускника школи успіху (педрада-презентація)»

 1.  Аналіз виконання рішень листопадової 2017 року педагогічної ради. (Полторацький О.Е., директор школи)
 2. Створення школи людських стосунків – як умова успішного впровадження концепції нової української школи. (Полторацький О.Е., директор школи)
 3. Модель випускника школи успіху. (Мацієвська С.О., заступник директора з виховної роботи)
 4. Випускник школи успіху. Який він? (Ткаченко С.М., вчитель німецької мови, класний керівник 11-А класу)
 5. Презентуємо випускника 2018. (Томчак В.В., заступник директора з науково-методичної та інноваційної роботи, класний керівник 11-Б класу)
 6. Шляхи підготовки творчої особистості до дорослого життя. (Фастівець О.Ю., вчитель мистецтва)
 7. Учнівське самоврядування як елемент підготовки випускника школи успіху. (Шмирко Г.Ю., вчитель німецької мови, класний керівник 7-Б класу)

 

З доповідями перед колегами виступили:

 

 • О.Полторацький – директор школи, у доповіді «створення школи людських стосунків – як умова успішного впровадження концепції нової української школи» зупинився, зокрема, на проблемах людських стосунків в колективі, та надав декілька порад, як створити позитивну атмосферу та сформувати дружний колектив

  

 • С.Мацієвська, заступник директора школи з виховної роботи, у своєму виступі зробила детальний аналіз Моделі випускника школи успіху

 

 •    Ткаченко С.М., вчитель німецької мови, класний керівник 11-А класу,  –  заступник директора школи з навчально-виховної робити, у своєму виступі «Випускник школи успіху. Який він»  докладно розповіла колегам про якісні характеристики і загальні риси сучасного випускника школи.

 

 • В. Томчак, - заступник директора школи з науково-методичної та інноваційної роботи, класний керівник 11-Б класу, у відеопрезентації презентувала випускника 2018

  

 • О.Фастівець , вчитель мистецтва, - розповіла колегам про власні про шляхи підготовки творчої особистості до дорослого життя.
 • Шмирко Г.Ю., вчитель німецької мови, класний керівник 7-Б, доповіла колегам про учнівське самоврядування, як елемент підготовки випускника школи успіху.

 

Загальні та організаційні питання порядку денного доповіли присутнім директор школи Полторацький О.Е. та заступник директора школи з навчально-виховної роботи Феденко Л.В.

Про рекомендації щодо профілактичної  роботи з попередження захворюваності на кір у школі доповіла заступник директора школи з навчально-виховної роботи Бабич-Куриляка С.Г.

За підсумками плідної роботи педагогічного колективу, шляхом відкритого голосування одностайно було прийнято наступне

                   РІШЕННЯ ПЕДАГОГІЧНОЇ РАДИ №1:

 1. Затвердити уявну модель випускника школи успіху
 2. Педагогічному колективу впроваджувати в дію модель випускника школи успіху

(постійно)

 1. Провести педагогічний вернісаж «Інноваційні підходи до формування духовності дітей і підлітків»

(травень 2018)

 1. Розробити систему тренінгових занять з підготовки соціально-зрілого випускника школи

(ІІ семестр 2017-2018 н.р.)

 

Прочитано 76 раз Последнее изменение Четверг, 11 Январь 2018 17:52
Другие материалы в этой категории: « Зустріч Нового 2018 року у сороковій
Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Facebook

Twitter

Google Plus

YouTube