Шкільні події

 

 Перемога у фіналі ІV районного конкурсу короткометражних відеороликів «Одна хвилина життя без насильства»

 

 

 


       2 грудня, з ініціативи районної асоціації «Старшокласник», в СЗШ №206 відбувся фінал ІV районного конкурсу короткометражних відеороликів «Одна хвилина життя без насильства», авторами яких стали учні загальноосвітніх навчальних закладів Святошинського району.
       Учасників та гостей заходу, від імені голови Святошинської районної в місті Києві державної адміністрації Іллі Сагайдака привітала начальник відділу з питань внутрішньої політики, зв’язків з громадськістю та засобами масової інформації Ірина Романенко.
     

               На розсуд журі конкурсу представили 8 відеороликів у чотирьох жанрах: «соціальна реклама», «соціологічне опитування», «художнє есе» та «відеокліп», відібраних на заочному етапі, різних як за жанром, так і за креативністю подачі обраної теми, її злободенністю та значимістю. У жанрі «відеокліп» високо оцінили роботу команди спеціалізованої школи № 40 - відеоролік "Цивілізація насилля".
              Команду нашої школи було  нагороджено дипломом Святошинської районної в місті Києві державної адміністрації, а керівництву та педагогічному колективу школи було вручено лист-подяку Святошинської районної в місті Києві державної адміністрації за високий рівень підготовки команди.

Facebook

Twitter

Google Plus

YouTube

ЗНО та ДПА