Шкільні події

Дива, але сьогодні все більше й більше дітей, особливо у великих містах, які не знають, де й як ростуть овочі, а свійських тварин вони можуть побачити хіба що по телевізору, чи в Інтернеті. Це не діло! Морква не росте на дереві, а корова не приносить молоко в пакеті до магазину! Із цим потрібно щось робити!

 

Ознайомитись із професіями та напрямками в аграрному секторі України, прищеплювати маленьким українцям любов до землі, бажання працювати на ній, піклуватися про довкілля, дізнаватися більше про життя рослин і їхню роль у забезпеченні кожного з нас їжею – це стало основною метою екскурсії учнів 6 – А та 6 – В класів до агропарку «Кукулабія».

Найбільша споруда та предмет гордості «Кукулабії» — лабіринт протяжністю 6 км 217 м., вирізаний просто неба у величезному кукурудзяному полі площею 40 000 м². Від цього лабіринту і пішла назва парку — «Кукулабія» (кукурудза + лабіринт). До речі, це найбільший лабіринт в Україні, зафіксований Національним реєстром рекордів України. Лабіринт має вигляд Великого Герба України з надписом "Єдина Країна!". У лабіринті на учнів чекав цікавий квест з питаннями, розташованими у різних точках лабіринту.  А для найактивніші та найкреативніші учасники  отримали  невеличкі подарунки.

 

Ми не можемо пояснити, чому сіно так приваблює дітей. Але щойно вони потрапляють на соломяну гірку, вони одразу починають стрибати, качатися, бігати та весело кричати.

Солом’яні тюки не тільки оригінальне місце відпочинку, а ще й можливість поринути в дитинство та згадати "бабусине село". Відчуйте аромат сіна, вдихніть свіжого повітря та відпочиньте.

Час, проведений з однокласниками на свіжому повітрі, цікаві завдання від організаторів та призи принесли незабутні враження всім учням та супроводжуючим особам.

Радимо всім насолодитися перебуванням на природі та поринуте у затишну заміську атмосферу.

Facebook

Twitter

Google Plus

YouTube