Шкільні події


З 2 листопада по 6 листопада учні 5-Б, 6-Б та 7-Б побували на екскурсії «Гуцульськими перевалами до цікавих місць Карпат». Там ми відвідали місто Івано-Франківськ –  обласному центру Прикарпаття, одному з відомих економічних, культурних та архітектурних центрів Західної України.

Це - вул. Шпитальна, палац Потоцьких, площа Ринок, міська Ратуша, Майдан Шептицького, Катедральний собор, Вірменська церква… Екскурсія новими місцями Івано-Франківська, які були відкриті на 350-річчя міста-бастіон, арка дружби, кований пам’ятний знак першій українській церкві та інше.

Відвідали місто Яремче та піднялися до Водоспаду «Пробій». Проходили по легендарній  стежці  Довбуша та до пещери Довбуша.

Проїжжали  гірське селище Ворохту, де проводяться змагання з гірськолижних стрибків з трампліну. Огляд селища,церкви Різдва Пресвятої Богородиці, кам’яних мостів, канатно-крісельної дороги. Дегустація води з мінерального джерела.

Переїжали через мальовничий гірський Кривопільський перевал до Верховини, через мальовничий гірський Кривопільський перевал до Верховини, через ще один мальовничий гірський перевал - Буковецький перевал в сторону Косова.

Відвідували садибу-музей речей побуту та гуцульських інструментів відомого майстра гри на багатьох інструментах та гумориста п.Миколи Іллюка.

Піднімалися  на гору Швейкову, на оглядовий майданчик, розташований на дереві, звідки відкривається красива панорама Карпат, та бачили  казкову бабу Ягу та інших казкових персонажів. Також ми відвідали  унікальне джерело «там, де вода горить». Маєток св.Миколая…

Була мандрівка через підвісний міст до цілющого Пістинського джерела (Іванова криниця), вода якого колись була основним лікувальним засобом австрійського курорту для знаті «Bade Anstali». Вода не змінила ні смаку, ні своїх благодатних властивостей, зберігши свою первинну чистоту. Джерело знаходиться у лісі, неподалік від найдавнішої гуцульської церкви, до якої ми потрапили тільки через підвісний міст, який закріплений канатами над стрімкою річкою Пістинька .

Піднімалися до Сріблястих Шешорських водоспадів.

Це була надзвичайно незабутня та весела подорож.

Facebook

Twitter

Google Plus

YouTube