Шкільні події

8 грудня, в  рамках проведення Місячника правового виховання у школі, приуроченого до Всеукраїнського тижня права, у бібліотеці ім. О. Герцена  відбувся  захід правової тематики - «Суспільний університет», участь у якому взяли учні 9-Б класу з класним керівником Житарем О.В., учні інших класів, що стоять на внутрішньошкільному обліку, та соціальний педагог школи Лопатюк С.М.

Учасниця цікавого інформаційно-освітнього формату «Суспільний університет» студентка Київського університету права НАН України Давидюк Олена під час зустрічи ознайомила школярів із основами професії "юрист", відповідала на запитання учнів

та долучила дітей до конструктивної дискусії щодо правових питань - діти вчились розуміти поняття "обов'язок" та "відповідальність", використовуючи як наукові поняття, так і приклади із власного життя та встановлювали межу між правом та відповідальністю.

Під час заходу школярі отримали нові знання про право, його значення у суспільстві; обмінялися думками; дізнались про переваги, які дає знання права.

Facebook

Twitter

Google Plus

YouTube