Шкільні події

23 січня 11-Б клас прослухав лекцію "Тверезість.Небезпека алкоголю"

Учні дізнались про тверезницький рух в Україні, 

про те, що спокусити людину алкоголем — найпростіший спосіб відняти у нього можливість замислитися над своїм розвитком, не кажучи вже про досягнення ним нових, неперевершених результатів. Це найпростіший спосіб запустити механізм деградації не лише якоїсь окремої особистості, але й суспільства в цілому.

Попередження про те, що Молоде покоління долучається до алкоголю небаченими темпами.За даними медиків, якщо у дорослої людини перехід від пияцтва до алкоголізму займає 5-10 років, то у дитини це відбувається в 3-4 рази швидше. Але набагато частіше, ніж з дитячим алкоголізмом, ми зустрічаємося з побутовим дитячим пияцтвом, особливо у вечірній час, коли велика частина лавок зайнята нетверезими підлітковими компаніями. 

Також школярів ознайомили із статисничними дослідженнями: 
Мотиви вживання алкоголю хибні. Серед них підлітки 12-16 років називають: «самоствердження» — 56,9%, «за компанію» (тиск з боку однолітків) — 31,1%, «зняття» психічного напруження — 12%. 

 

Читав лекцію Ступаков Артем Миколайович, представник громадської організації "Тверезий Чернігів", викладач собріології, мистецтва здорового тверезого способу життя.

Facebook

Twitter

Google Plus

YouTube