Шкільні події

13 травня 2017 року учнями 1-Б класу було здійснено оглядову екскурсію по Києву.

Діти побували біля Київського національного університету ім.Т.Г.Шевченка і дізнались , що він був відкритий в 1837 − 1843 рр.  Червоний фасад, чорні деталі на колонах і карнизі співпадають з кольорами стрічки ордену св. Володимира, ім'я якого в царські часи носив університет.

Навпроти − затишний міський парк з монументом великому українському поету Т. Шевченка.

Далі - побували на Андріївському узвозі,

 

відвідали унікальну Пейзажну аллею, де помилувались чудовими краєвидами та чудернацькими казковими персонажами, елементами садово-паркової архітектури , а також побавились неподалік у казковому парку "Аліса в країні чудес", де дитячі гірки зроблені за мотивами однойменного роману -

тут і чарівний кролик,

і Чеширський кіт,

і чарівна гусениця.

Побачили стародавню 400-річну липу, побували біля Історичного музею на на місці розташування старовинної Десятинної церкви, де побачили залишки давнього мурування стін церкви.

 

Спустились на Поділ і наша подорож продовжилася під тисячолітніми кручами правого берега Дніпра, через численні літописні місцевості з чудовими ландшафтами.

 

По дорозі ми змогли побачити пам'ятник засновникам Києва – легендарним Кию, Щеку, Хориву і сестрі їх Либіді.

 

Недавно реконструйований монумент є дуже популярним серед молодят і гостей міста.  

 

Дізнались про  засновників Києва, про київських богатирів../

 

Також діти дізнались про князів та князівен, про чарівність київських лісів і річок, про скарби та таємниці, які Київ зберігає вже кілька століть.

 

Діти  будуть  згадувати всілякі київські легенди та казкові історії. 

Facebook

Twitter

Google Plus

YouTube