Шкільні події

Традиційно у нашій школі у грудні місяці відбуваються спортивні заходи серед учнів різних вікових груп.  Першими вступили до спортивних звитяг учні  8-9 класів в змаганнях із Першості школи з волейболу.

Після жеребкування утворилися дві пари ¼ фіналу, яки починали свою спортивну боротьбу за вихід до півфіналу. А саме І пара: 9-Б : 8-А та ІІ пара: 9-В : 8-В класи. 4 грудня зустрілася перша пара чверть фіналістів. З рахунком 2:0 (25:15, 25:17) перемогла команда 8-А класу. У другому чверть фіналу 5 грудня з рахунком 2:1 (25:19, 28:30, 15:10) перемогла команда 9-В класу.

У першому півфіналі зустрілися команди 8-А та 9-В класів. З рахунком 2:0 (25:18,25:18) перемогла команда 8-А класу. У другому півфіналі з рахунком 2:0 (25:21, 25:16) перемогла команда 9-А класу.

11 грудня відбулися вирішальні фінальні ігри волейбольних звитяг. У малому фіналі зустрілися команди 9-В та 8-Б класів. Гра була дуже напруженою і визначення переможця гри за третє місце команди змогли визначити тільки у завершальних частинах партій. З рахунком 2:0 (25:21, 25:23) та допустивши менше помилок у кінцівках кожної партій, здобули третє місце гравці команди 9-В класу.

І у великому фіналі визначалася команда переможець між командами 8-А та 9-А класів. Першу партію дуже впевнено завдяки потужним та націленим подачам гравця 8-А Заблоцького Стаса виграла команда 8-А класу з рахунком 25:6. Після перерви зробивши певні висновки команда 9-А класу нав`язала боротьбу на початку другої партії, але швидко перебудувавшись і знайшовши свою гру команда 8-А класу у другій половині другої партії впевнено довела партію та і увесь матч до перемого.

Таким чином команд 8-А класу стає двократним переможцем Першості школи з волейболу. Друге місце та другий рік підряд посідає команда 9-А класу. Третіми призерами стає команда 9-В класу. Кращим гравцем Першості по праву визнано гравця 8-А класу Заблоцького Станіслава.

Вітаємо переможців та усіх учасників змагань та бажаємо гарного здоров`я та спортивних успіхів у Новому 2018 року !!!