Шкільні події

                                                                    Люба Уляно!

                   Від імені всього педагогічного колективу 40-ї школи щиро і сердечно вітаю тебе з отриманням найвищої шкільної відзнаки – Золотої медалі за високі успіхи у навчанні! Вже завтра перед тобою відкриються тисячі доріг, але ти обереш свій особистий життєвий шлях. Прямуй по ньому твердо, впевнено, пам’ятаючи, що ти є випускницєю зіркової Улыбаюсьшколи, адже вона з честю виконала свою високу місію – долучила тебе до джерел культури і духовності, збагатила скарбами рідної мови та гуманістичними цінностями, вказала на високі горизонти національної свідомості та громадянського сумління, прищепила пагони історичної пам’яті та гордості за велич нашої країни.
Згадуй завжди  словом вдячності своїх наставників – учителів нашої школи, які віддали тобі частинку свого серця, вивели на широкий життєвий шлях. Нехай твої успіхи у майбутньому стануть, нам учителям, винагородою за благородний труд і терпіння.
                Уляно! Вирушаючи у далеку й незвідану дорогу візьми з собою благословення батьків і вчителів – вічні, як рідна земля, напутні слова, які додадуть тобі віри у завтрашній день, надії на власні сили, цілеспрямованості та сміливості у досягненні високих ідеалів і омріяних цілей твого щасливого майбутнього життя!  

З повагою, - директор школи, - Полторацький!

                                                                    Люба Уляно!

                   Від імені всього педагогічного колективу 40-ї школи щиро і сердечно вітаю тебе з отриманням найвищої шкільної відзнаки – Золотої медалі за високі успіхи у навчанні!

Подробнее: Вітаємо Уляну Журахівську з Золотою медаллю "За високі досягнення у навчанні"!

 

26 лютого 2016 року великим Благодійним концертом «ДОБРО ПОЧИНАЄТЬСЯ З ТЕБЕ» в нашій школі закінчився Місячник благодійності та милосердя, що проходив в рамках реалізації проекту ШАНСу "Милосердя" та який, завдяки карантину,  перетворивсь на майже двомісячник.

Метою заходу, як вже багато років поспіль, був збір коштів для допомоги онкохворим дітям – маленьким пацієнтам Київського міського онкологічного центру, що розташованийа поряд з нашою школою, на вулиці Верховинній, 69.

Подробнее: Підсумки Місячника благодійності та милосердя

Запрошуємо учнів та батьків на урочисту лінійку, присвячену Дню Знань.

Чекаємо на вас 1 вересня о 8:30 на спортивному майданчику.

Адміністрація школи

Конкурс стіннівок «Життя мого класу»

               


 

На цьому тижні, 2-6 лютого 2014 року, відбувся Конкурс стіннівок «Життя мого класу» серед учнів 1-11 класів школи.

 

 

 Основною метою конкурсу є формування творчої уяви учнів, створення умов для інтелектуального і духовного розвитку та зміцнення класних колективів, формування сприятливої емоційної атмосфери та включення учнів у соціальну діяльность колективу.На розгляд журі було представлено 29 паперових стіннівок та презентації класів у електронному вигляді.

              Журі відзначає творчий підхід, змістовність, художній рівень і багатство фантазії їх авторів.

 

 

 

 

 

30 січня 2015 року в школі закінчився Місячник благодійності та милосердя «ДОБРО ПОЧИНАЄТЬСЯ З ТЕБЕ»,  метою якого був збір коштів для допомоги онкохворим дітям – маленьким пацієнтам Київського міського онкологічного центру.

Подробнее: Підсумки місячника "ДОБРО ПОЧИНАЄТЬСЯ З ТЕБЕ"

404: Сторінку не знайдено.

Вибачте, але вміст сторінки  не може бути знайдений
На головну

Facebook

Twitter

Google Plus

YouTube

ЗНО та ДПА