Станом на 1 жовтня 2018 року в школі встановлено наступні годині для спілкування батьків з вчителями
Графік прийому батьків у 2018-2019 н. р.
Феденко Л.В. четвер 8.00 – 8.30; 17.30 – 18.00
Бабич - Куриляка С.Г. понеділок 15.00 – 18.00
Миронченко М. М. вівторок 17.00 – 18.00
Томчак В.В. середа 17.00 – 18.00
Мацієвська С.О. п’ятниця 17.00 – 18.00
Багнюк Г. І. кожен І вівторок 15.15 – 17.00
Барташевич Л. Л. четвер 16.00 – 17.00
Биканова Н. О.
Бойко Л.С. кожен ІІ вівторок 15.15 – 16.15
Буренко О.П. субота 10.00 – 11.00
Говорадло Г. М. остання середа 14.00 – 16.00
Гончарук І.О. понеділок - п’ятниця 8.00 – 8.25
Грінчак С.П. понеділок 17.00 – 18.00
Григор’єва І. В. середа 15.30 – 17.30
Гринь Г. М. четвер 13.00 – 15.00
Демченко О.В. п’ятниця 14.00 – 16.00
Дідус Т. І. кожна ІІ середа 7.30 – 8.20
Дмитракова Л.А. п’ятниця 8.00 – 8.30
Житар О.В. кожна ІІ середа 15.15 – 16.30
Зарічна Т.П. кожен І понеділок 16.00 – 18.00
Іващенко Т.А. вівторок 15.05 – 17.30
Ізотова О.В. четвер 7.45 – 8.30
Касапов К.В. понеділок 17.00 – 19.00
Каштан О. Л. остання середа 14.00 – 16.00
Карімова Н. В. кожен І вівторок 17.00 – 18.00
Кисельова А.В. понеділок 8.00 – 9.00
Кицюк О.В. субота 11.00 – 12.00
Костенко Л. С. п’ятниця 7.30 – 8.30
Козацька Т.Л. І та ІІІ п’ятниця 17.00 – 18.00
Кулик Г. В. понеділок 7.30 – 8.30
Куценко Л.Г. І субота місяця 11.00 – 14.00
Круговий Є.М. кожна ІІ п’ятниця 15.05 – 19.00
Лопатюк С. М. вівторок 16.00 – 17.00
Лялька О. В. четвер 16.00 – 17.00
Ляшенко Н. М. середа 8.00 – 8.30
Маренкова А.О. середа 15.00 – 18.00
Марченко Л. В. четвер 16.30 – 17.30
Милая В.О. понеділок 8.00 – 8.30
Пархоменко А. В. вівторок 15.00 – 18.00
Прокоф’єва І.І. понеділок 15.00 – 18.00
Самойленко Г. М. четвер 16.30 – 18.00
Семенчук Г. Ф. п’ятниця 16.00 – 17.00
Скрипка С.З. п’ятниця 16.00 – 17.00
Співакова Н. В. середа 16.00 – 17.00
Титаренко Л. В. п’ятниця 16.00 – 17.00
Ткаченко С.М. середа 15.00 – 18.00
Томілова Т.А. четвер 17.00 – 18.00
Томчак А. В. понеділок 15.15 – 16.15
Трофімова Н.О. І та ІІІ четвер 14.20 – 15.10
Труш М.М. понеділок 7.30 – 8.30
Фастівець О.Ю. середа 13.00 – 16.00
Чорна В.В. вівторок 17.00 – 18.00
Шатило А. П. четвер 16.00 – 18.00
Шевченко Л.О. кожен І понеділок 16.00 – 17.00
Шмирко Г.Ю. п’ятниця 15.05 – 16.05