Інформація про прийом у перший клас

Повідомляємо, що попередній запис на прийом до директора з приводу подачі документів розпочинається 15 березня 2019 року.

Шановні батьки майбутніх першокласників!

Нагадуємо, що попередній запис здійснюється ОСОБИСТО одним із батьків дитини (або особою, що їх замінює на законних підставах) за пред'явлення паспорту в канцелярії з 9-00 до 18-00 (у п'ятницю - до 17-00)
Безпосередньо прийом батьків із документами буде здійснюватися  з 4 квітня 2019 року.

На сьогодні ми чекаємо на новий Порядок зарахування дітей до 1-х класів, а також дати офіційного старту вступної компанії. 

Але вже сьогодні адміністрація школи повідомляє наступне: 

Прийом буде здійснюватиметься ЛИШЕ ЗА НАЯВНОСТІ ПОВНОГО ПАКЕТУ ДОКУМЕНТІВ для вступу дитини до 1-го класу:

  • паспорт заявника (оригінал)
  • свідоцтво про народження дитини (оригінал)
  • копія свідоцтва про народження дитини (безпосередньо копіюється наданий оригінал)
  • медичні довідки форма №086-1/о “Довідка учня загальноосвітнього навчального закладу про результати обов'язкового медичного профілактичного огляду” та форма № 063/о “Карта профілактичних щеплень”

 УВАГА! За відсутності хоча б одного з вищезазначених документів заява на зарахування до 1-го класу прийматися не буде!

ПОРАДА: Для прискорення процесу підготовки дитини до школи адміністрація радить Вам перевірити наявність запису про реєстрацію Вашої дитини у Державному реєстрі, що можна здійснити у ЦНАПі Святошинського району за адресою: проспект Перемоги, 97. Якщо Ви не знайшли у реєстрі запис про свою дитину, необхідно зареєструвати дитину і відразу взяти довідку-витяг з Державного реєстру про реєстрацію та надати ії до школи разом із вищезазначеними документами.

 Слідкуйте за оновленням інформації.

 З повагою, адміністрація школи.


Друк   E-mail