Друк

31 травня 2019 року перегортаємо ще одну сторінку славного освітянського літопису - завершуємо навчальний рік Святом Останнього Дзвоника

Розпочали урочисту лінійку наші випускники – востаннє своїх вихованців вивели на лінійку  Маренкова Анна Олександрівна, класний керівник 11-А класу, та Житар Олександр Васильович , класний керівник 11-Б класу.

Директор школи Олександр Едуардович Полторацький оголосив відкриття лінійки, надавши слово гостю свята - Трусовій Ірині Вікторівні, начальнику управління культури та охорони культурної спадщини Святошинської у місті Києві державної адміністрації, яка звернулась до учнів школи та вчителів школи з поздоровленнями та побажаннями, щоб випускники посміхалися життю і воно обов`язково посміхнеться їм! 

З привітаннями до всіх присутніх звернувся директор школи, повідомивши про отримані нагороди – Похвальні листи Міністерства освіти і науки України, Дипломи Департаменту освіти і науки виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації), за успіхи у навчанні та досягнення в освоєнні знань та Грамотами школи і Грамотами  Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки за спортивні досягнення.

Випускників привітали ті, кого 1 вересня  вони вели за руку в рідну сорокову – наші першачки. Хвилюючі почуття переповнюють сьогодні наймолодших: взято першу сходинку на шляху пізнання, і з гордістю вони поділились враженнями зі своїми старшими товаришами,  привітавши їх поетичними рядками. 

Закінчення школи – незабутній, хвилюючий момент у житті кожної людини. Миле безтурботне дитинство залишилося позаду, попереду  - доросле, самостійне життя з хвилюванням, тривогами та радощами.

А як насправді хвилюються батьки, для них це навіть важливіший момент ніж для самих випускників.

Від наступників, учнів 9-х класів,  

«Мрійте! Подорожуйте! Ловіть смак життя! Ми дуже хочемо аби ви відчули світ, а світ обов`обов'язково відчув вас!» - бажають дев’ятикласники, і  урочиста лінійка креативний сюрприз для одинадцятикласників  -  подарунки  вручають міми та ……………..

Хвилююча мить – на червоній оксамитовій подушці  виносять ДЗВОНИК…. 

справді  останній для випускників. Залишаються позаду їх шкільні роки – найбільш безтурботна та щаслива пора життя, сповнена мрій та сміливих планів.  

Право дати останній дзвінок надається випускнику школи, учню 11-А класу Чорному Дмитру та учениці 1-В класу Тимошенко Марії

Лунає дзвоник....Останній у цьому навчальному році... Останній і - перший, перший на порозі ВЕЛИКОГО ЖИТТЯ для випускників. 

Директор завершує лінійку, запросивши всіх присутніх виконати Гімн школи разом, і шкільна родина об'єднується у спільному танку - на прощання, до зустрічей, з посмішками та сльозами радощів на очах....

 

 

 

Перегляди: 1941