Друк

30 травня 2019 року важливий день у шкільному житті чотирикласників: взято першу сходинку на шляху пізнання, святкуємо випуск з початкової школи.

 До цієї події діти підготували святковий концерт, на який запросили вчителів, батьків. Це дуже хвилюючий момент для всіх!

Поетичні рядки, які читали діти, зачепили серця всіх присутніх. Не раз вибухав сміхом зал, почувши влучніі римування "шкідливих порад", що перетворюються вдалим зауваженням до рад корисні.

І до глибини душі зворушив і батьків, і вчителів, і учнів показ кіноепопеї з життя колишніх першо-, друго-, третьокласників. Всі присутні заново переживали найбільш хвилюючи миті з життя в початковій школі. Таким чином, майбутні п'ятикласники цієї паралелі  несподівано започаткували новий творчий конкурс у Зірковій сороковій - змагання у створенні креативного фільму "Спогади навчального року".

Діти і батьки не стримували сліз від щирих слів, які звучали зі сцени, від креативних виступів талановитих акторів-учнів четвертих класів.

Всі радісні від того, що стають дорослішими, переходять на новий етап у навчанні...

Але, не можна стримати щеміння та зворушливий стукіт серця...Вже не повторяться перші кроки до першого класу, зустріч з першою вчителькою, очікування першої державної підсумкової атестації.

Та після сліз все одно з являється усмішка!Ми багато чому навчилися, здружилися, пізнали цікавого!

І рухаємо лише вперед!

"Спасибі тобі, початкова школо!Спасибі Вам, учителі" - звучить у кожному серці дитини і батьків.

А школа чекає вас уже після канікул, під час яких діти обов'язково мають відпочити, набратися сил, відвідати цікаві місця. Чекає на вас-розумні та виховані, креативні та щирі.

 

 

 

Перегляди: 669