Пристрасті великого Льва

По ступеням шавок мы взбираемся высоко-высоко, в святая святых Льва Николаевича:»Грешник поневоле», «Сонечка и дьявол», «Сломалась жизнь», «Красивый идол», «Война за дневники»… Захватывающие путешествия!   Скорее в путь. p>

«Синя борода» Московського царства

Говорять, Іван Грозний був надто жорстоким. Але це дивлячись на те, із ким порівнювати. Скажімо, його старший сучасник – англійський король Генріх VIII – мав шість дружин. Двох з них стратив. Іван обігнав англійського колегу за кількістю дружи. При цьому жодну з них не стратив. Просто засилав у монастирі.

Конструктор космічних кораблів.

Сначала лишь немногие знали его имя. Для остальных он был просто таинственным Главным конструктором. Те, кто встречался с ним: космонавты, инженеры - рассказывали, что он человек колоссальной энергии. А имя его держалось в тайне. И мы понимали, что это, наверное, необходимо. Только потом стало известно, что у него хорошее русское имя и русская фамилия: Сергей Павлович Королёв..

Америго Веспуччі

Цю людину вправі можна називати найзнаменитішим флорентійцем й найзагадковішим мандрівником. Знаменитим – тому що ім’я його ось вже п’ять століть красується на мапі світу, не дивлячись на періодично виникаючі звинувачення у несправедливості такого увічнення. Загадковим – з тієї причини , що більша частина його життя схована від істориків. Дехто з дослідників вважають його видатним мандрівником та кваліфікованим картографом, інші – спритним брехуном, що пригрівся на державній службі. Але все за порядком. .

Людина-загадка

Великий маг або шарлатан?

До ювілею Великої співачки

Алла Пугачова - Лаймі Вайкуле: «Я дуже боюся робити пластичну операцію»

Син світлоносної родини

ССтаровинний будинок в індійській долині Куху, у якому багато років жили і творили Реріхи, осиротів. У січні 1993-го, припинив земне буття Святослав Реріх - видатний художник, великий громадський діяч.

Князь Олександр: час помсти

Після того як в середині XIII століття Русь захопили монголо-татари, вона майже четверту частину тисячоліття перебувала в залежності від Орди.

Таємниця загибелі Леніна

Володимира Леніна вбили за наказом Сталіна? p>

Святослав Вакарчук. Миттєвості.

Он всегда разный: то близкий, то далёкий, но неизменно талантливый.

Віктор Ющенко: про минуле та сьогодення

Самой большой ошибкой во время своего президентства Виктор Ющенко считает назначение премьером Юлии Тимошенко. Самой большой проблемой - отсутствие единства в народе и национальной идеи.

Настанет день, когда и я исчезну…

31 серпня покінчила із собою велика Марина Цвєтаєва..

Примадонні знизили рeйтинг.

До ювілeю вeликоï співачки. Ми продовжуємо публікувати матeріали ЗМІ, які у різні часи характeризують життя і творчість співачки номeр 1 у пострадянському суспільстві..

«Хворий музикою». Петро Ілліч Чайковський

Про життя Чайковського ходило багато легенд, пліток, інколи небезпідставних. Він і правда був «іншою» людиною, тому й писав геніальні музичні твори. Одного разу у житті він прийняв рішення: присвятити себе музиці й залишився вірним своєму рішенню…

Джиммі Картер: зигзаги долі.

У 1977 році Джеймс Ерл Картер-молодший став 39-м президентом США від Демократичної партії, змінивши президента-республіканця Джеральда Форда.

Иван Кулибин

Іван Кулібін... Ця геніальна людина для руської культури є фігурою легендарною та символічною одночасно. Недарма саме його прізвище стало загальним, й нерідко можна почути, як одна людина називає іншу Кулібіним за вміння що-небудь сконструювати.

«Музика прощання»

Фредерік Шопен написав «Похоронний марш»,дізнавшись про невиліковну хворобу?

Іван Іванович Шувалов, або Ідеальний фаворит

Попав в фавориты к годившейся ему в матери государыне, Шувалов вряд ли смущался - фаворитизм был полноценным общественным институтом в жизни Европы, считался замечательным средством, чтобы устроить свои дела. Молодой, красивый, модно одетый Шувалов был сыном своего века и от своего счастья отказываться не собирался.

Анна Бретонська «Двічі королева Франції»

Э та дама прожила на свете всего 37 лет, но за этот небольшой срок успела многое. Она правила крошечным «лоскутком» на карте средневековой Европы и при этом еще дважды вступить на престол могущественной Франции. Звали даму Анна Бретонская.

Валентин Александрович Серов

Валентин Александрович Серов. 1865 – 1911

11 листопада – День Святиого Мартіна, єпископа Турського.

 Антони ван Дейк. Св. Мартин и нищий. Ок. 1618 г

26 липня Народилася Хелен Миррен

Успех – это когда вам дают новую работу. Но я люблю повторять: «Не волнуйтесь о ролях в кино – ищите великие роли в жизни

Її просто називали Залізною леді

4 травня 1979 року Маргарет Тетчер стала прем’єр – міністром Великої Британії, першою й єдиною жінкою – прем’єром цієї країни.

Генріх IV - Веселий був король

Монархів, яких народ згадує з відвертою повагою та любов ю, можно перерахувати на пальцях однієї руки. Любов народа дуже перебірчива. Одне з яскравих її проявів – ставлення французів до одного з своїх найзнаменитіших властителей – Генріха IV, що ввійшов в історію під призвіськом Наваррський

Грибоєдов. Дві версії однієї трагедії.

Олександр Сергі́йович Грибоєдов Портрет роботи Івана Крамського, 1875 рік

Два хитрі Наполеона, що вигадали Італію

Наполеон I. Был первым во всем — в том числе первым королем Италии

Диагноз для «буревестника»

Максим Горький.Буревестник революции. «Когда человеку лежать на одном боку неудобно — он перевертывается на другой, а когда ему жить неудобно — он только жалуется. А ты сделай усилие — перевернись»

Доколе же ты, Катилина...

Гай Юлий Цезарь пытался устромить государственный переворот чужими руками?

Кругосветное путешествие Магеллана

Важнейшее событие в биографии Фернана Магеллана — это предпринятое им и оставшееся в истории кругосветное путешествие Магеллана.

Кузма Сергійович Петров-Водкін

Кузьма Сергеевич Петров-Водкин – в том же ряду мастеров русской культуры ХХ столетия.

УВАГА! ВАКАНСІЇ!

 ?????! ????? ????? ??????????????.

?????????? ?? ?????? ?????????? ??????????

 

Publish modules to the "offcanvas" position.