Вебінар «Організація дистанційного навчання закладом освіти»

Презентація виступу:

ІППО створено каталог електронних освітніх ресурсів для учнів та вчителів urok.ippo.kubg.edu.ua Для вчителів, які не мають можливості організувати дистанційне навчання самостійно, буде запропоновано надіслати уроки, матеріали, посилання для розміщення на ресурсі.

Для учнів 5-11 класів буде проведено вебінар «Як навчатися дистанційно? Відкриті ресурси». Відеозапис якого буде розміщено на порталі ІППО та ДОН.

Для учнів 5-9 класів на сайті kievoit.ippo.kubg.edu.ua розміщено уроки з курсу інформатики, в тому числі профільного рівня навчання інформатики для 10-11 класів з програмування.

Для вивчення окремих тем з української мови та математики учням 11 класів будуть організовані щотижневі вебінари.

На нашому сайті «Столичний центр відкритої освіти"  розміщено відкриті електронні освітні ресурси для дистанційного навчання учнів у розділі Дистанційне навчання учнів.

Для педагогів та учнів на сайті ІППО буде створено блог консультацій з впровадження дистанційного навчання.

Усі програми підвищення кваліфікації педагогів будуть здійснюватися за дистанційною формою навчання.

Автор - Воротникова Ірина Павлівна, кандидат педагогічних наук, доцент кафедри методики природничо-математичної освіти і технологій Інституту післядипломної педагогічної освіти, Київський університет імені Бориса Грінченка, Центр технологій дистанційного навчання, НДЛ інформатизації освіти

Дивимося, слухаємо, використовуємо 👇


Друк   E-mail