×

Попередження

JFolder::files: Шлях не є текою. Шлях: /var/www/zirkova40/zirkova40.kiev.ua/images/gallery/1020/vyhov
×

Повідомлення

There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/gallery/1020/vyhov

Психологія спілкування учнів з вчителями

9 жовтня, на виконання річного Плану роботи школи на 2020-2021 навчальний рік та Плану виховної роботи школи у 7-А класі класним керівником Вікторією Василівною Томчак за участі соціального педагога школи Світлани Михайлівни Лопатюк було проведено виховну годину "Психологія спілкування учнів з вчителями".

   Кожного дня тисячі вчителів входять у класи і приступають до проведення уроків, і від того, якими будуть ці уроки, як відбудеться спілкування з дітьми, залежить процес шкільного життя. Мета виховного заходу полягала в тому, щоб навчити дітей самовдосконалюватися, виховувати людяність, гуманізм у стосунках, доброзичливість, повагу до людей, великодушність та здатність до самопожертви, показати учням, наскільки важливим у стосунках між вчителем і учнем. є вміння спілкуватися, переконати учнів у необхідності бути терпимими до оточуючих.

   {gallery}gallery/1020/vyhov{/gallery} 

 


Друк   E-mail